Fall makeup tutorial using Brush Crush Collection! | Sara Karaj

8 Просмотры
Издатель
Helloo si jeni?
Sot doja te ndaja me ju se si i perdor furcat me te reja te SKosmetics????
Gjithashtu, perdora dhe paleten Caramel qe tani ne vjeshte me vjen shume keq por do e perdor 1 milion here????????????
Ku mund ti gjeni? Ketu: !
Puthje, Sara!
#skosmetics #onthego #brushcrush
Категория
Классное видео
Комментариев нет.